Bebek ve Çocuk bakıcısına son yıllarda gelişen ve değişen toplumlar da ihtiyaç giderek artmakta. Bugün bakıcıların maaşları asgari ücretten başlayarak, Ailelerin bakıcının kriterlerin de olsun dediği istekler doğrultusunda Bakıcılarının maaşları 4.000 tl’ye kadar çıkmaktadır.

Geçen yıllarımızda hepimizi, aileden bir büyüğümüz y da çevreden bir tanıdığımız bizlerin büyümesine yardımcı oluyordu. Günümüz çağında ise, gerek çalışan Annelerin çokluğu, gerekse hem Çocuk hem de Ev işine yetişemeyen ekonomik gücü yüksek ailelerin tercih ettiği evde çocuk Bakıcılığı günden güne yaygınlaşmaktadır. Çocuğunuzu bu konuda profesyonel ellere teslim edeyim gözüm arkada kalmasın diyorsanız. DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak sizlerin bu isteklerinize Derman olabilecek hizmetlerimizi vermeye çalışıyoruz.

Öncelikle cv bankamızdan sizlere sunduğumuz bakıcılarımızın;

 • Bir güvenlik soruşturmasından geçtikleri,
 • Aynı zamanda sağlık sorunlarının olup olmadığının araştırıldığını,
 • Önce ki çalıştığı yerlerden nasıl ayrıldığını,
 • Görevini nasıl icra ettiğini,

sizler için bir araştırma sonucunda cv bankamıza kayıt olduklarını bilmenizi isteriz.

Her bakıcının mutlaka çalışma sistemi farklıdır, aynı zamanda her evin düzeni ve işleyişi de farklıdır.  Bu yüzden bakıcı seçmek zor ve meşakkatli bir iş olduğunu biliyoruz. Canımdan çok sevdiğim çocuklarıma benim kadar iyi bakabilecek mi? Titiz mi? Güvenilir mi? dediğinizi hep duyuyoruz ve endişenizi anlıyoruz.

İşte biz burada DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak size en uygun olabilecek bakıcıyı temin etmekle görevliyiz ve sizin isteğiniz süre boyunca hizmet süresini uzata bilirsiniz.

Evinize Bebek ve Çocuk Bakıcısı alıyorsanız, bakıcımızın günlük faaliyetlerini yerine getirdikten sonra ev ile ayrı ilgilenmesini istediğiniz bir takım işler var ise bu düşüncelerinizi bizimle paylaşmalı, bakıcıya ağır işler bırakarak asıl görevi olan çocuğunuzun güvenilir ve eğitici öğretici faaliyetlerde bulunması için gerekli zamanında kalması gerektiğini düşünmelisiniz. Unutulmamalıdır ki, öncelik çocuktur.

ÇOCUK ve BEBEK BAKICININ GÖREVLERİ;

 • Çocuğu ailenin uygun gördüğü ve onayladığı davranışlara göre yetiştirmek,
 • Bakmakla görevli olduğu çocuğu koruyup kollamak,
 • Çocuğunuzun kişisel bakımını yapmak,
 • Çocuğun sağlığıyla ilgili tüm gelişmeleri sizlerle paylaşmak,
 • Çocuğun beslenmesi için gereken yemek, meyve vb. yedirmek ve yapmak,
 • Çocuklar için zararlı besin ve içecekleri sizlerin de talimatları doğrultusunda çocuktan uzak tutmak,
 • İlgi alanlarında ise çocuğun ödevlerine yardımcı olmak,
 • Çocuğun bulunduğu ortamın temiz ve ferah kalmasını sağlamak vb. işlerle görevlidir.

Çocuk ve bebek Bakıcısı arıyorum. Diyorsanız bünyemizde bulunan güvenilir, referanslı, yerli ve yabancı bir çok personelin güvenlik soruşturmalı yapılarak bizlerin cv bankasına kayıt olduklarını, bizimle iletişime geçmeden bakıcıya karar vermeyin, Sizlere en iyi hizmeti sunmak için biz DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti.  buradayız.