Biliriz ki, Çiftliklerde işler yoğundur.  Ama hayvan ve doğa sevgisi olan kişiler bunun yorucu bir o kadarda zevkli bir uğraş olduğunu söylerler. Hayvanları ve Doğayı seven İşletmeciler yada üreticiler zamanında düzenli yapılan bakımlar uygulamalar yetiştirmeler onların emeklerinin karşılığını kat kat fazlasını almalarını isteriz. Filizlenip büyüyen ürünleri, gelişip büyüyen büyük, küçükbaş hayvanları onların gelir kaynaklarıdır. Her işte olduğu gibi çiftlikte ve arazide insan gücüne ve emeğine dayanan işler yoğundur. Günümüzde bu işleri yapmak isteyen kişi sayı oldukça azdır ve genç nesillerin biraz daha uzak durduğu, tercih etmediği iş grupları olarak görülmektedir. Tabiki bu işlerin bir ekip işi olduğunu ve doğru eleman konusunda işletmecilerin zorluk çektiğini çok iyi biliyoruz.

Yerli ve yabancı personel konusunda sizlere bu konuda yardımcı olmak için, bizlere iş ahlakı ve kuralları gereği doğrultusunda taleplerinizi belirtebilirsiniz. Sizlere işlerinize yardımcı olacak personelleri portföyümüzde bulunan geniş departman alanıyla 25.000 cv üzerinden yardımcı olmaya hazırız.

Aşağıda bulunan iş alanları, sektörler içerisinde çalışmak isteyen yüzlerce aday arasından sizlere de uygun bir personel  DERMAN KARİYER VE İNSAN KAYNAKLARI’NDA mutlaka mevcuttur.

  • TAVUK ÇİFTLİKLERİNE,
  • BÜYÜK BAŞ HAYVAN ÇİFTLİKLERİNE,
  • KÜÇÜK BAŞ HAYVAN ÇİFTLİKLERİNE,
  • HİNDİ ÇİFTLİKLERİNE,
  • AT ÇİFTLİKLERİNE,
  • KÖPEK ÇİFTLİKLERİNE,

Eleman yada aile bulmak için bize başvuran çok sayıda çiftlikler ve işletmeler bulunmaktadır.  DERMAN KARİYER olarak bugüne kadar pek çok çiftliklere ve köylere eleman temini sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz. Bir işletmenin sezonun ortasında elemansız kalma korkusunu DERMAN KARİYER’le çalıştıktan sonra çok eskide kaldığını göreceksiniz. Çalıştıracağınız elemanları ister dönemsel, isterse de uzun vadeli olarak geniş eleman yelpazemizle bizler karşılayabiliriz.

Çoban bulamayan işletmeciler,

Küçük baş ve büyük baş hayvanlarınız için bir bakıcıya yada çobana ihtiyacınız varsa çoban arıyorum diyerek bize ulaşın istediğiniz çobanı en kısa sürede size bulalım.

Meyve bahçelerine mevsimlik veya uzun süreli aile arayanlar,

Meyve bahçelerinde çalıştırmak istediğiniz aile ve elemanları çözüm ortağınız DEMAN KARİYER farkıyla en hızlı şekilde bulursunuz.

Mera yetiştiriciliği ve örtü altı tarım işletmecileri,

Biliyoruz ki seracılık; Bilgi, Sermaye ve Düzenli çalışma gerektiren bir yetiştirme sistemidir.

Sera yetiştiriciliği eskiden sadece güney illerimizde yapılmaktaydı artık gelişen Dünyada sera yetiştiriciliği de hemen hemen her bölgemizde yapılır hale geldi. Her işte olduğu gibi Seracılıkta da başarı size ve ekibinizdeki elemanlara bağlıdır. Sezonun ortasında elemansız kalmanın ne demek olduğunu biz çok iyi biliriz. DERMAN KARİYER’le çalışınca bu sorunların geride kaldığını göreceksiniz. Sera elemanı için bizimle SERA ELEMANI ARIYORUM irtibatına geçiniz.

DERMAN KARİYER ile aradığınız dürüst,güvenilir,referanslı, vasıflı yada vasıfsız, iş öğrenme yetisi yüksek iş yapacak cv bankamızda bulunan alanlarınıza göre işletmelerinizde çalışmak isteyecek personellerimiz ile her zaman yanınızdayız.

                Sadece hizmet süremizde değil aynı zamanda fikir ve düşüncelerimizi de almak için her zaman sizleri ofisimize bir kahve içmeye bekleriz.