Depo elemanı bulmak ve çalıştırmak her işletmenin en önemli sorunlarından bir tanesidir. Gazete ilanlarıyla eleman bulmanın zorluklarını biliyoruz. Her işletmeci uzun süreli çalışan elemanlarım olsun şu dertten kurtulayım diyor.

Bizde diyoruz ki bu iş Profesyonelce yapılacak bir danışmanlık işi, DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak bünyemizde bulunun çok sayıda eleman güvenilir bir iş yeri arıyor. Onları iyi bir iş sahibi yapmak DOĞRU İŞE DOĞRU ELEMAN’ı vermek biz uzmanların işi. Sizde DEPO ELEMANI, SEVKİYAT ELEMANI, VASIFSIZ ELEMAN ARIYORUM. Diyorsanız DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd.şti.ne başvuruda bulunmadan karar vermeyiniz.

İstediğiniz personel konusunda müşteri temsilcilerimizle görüşün cv bankamızda bulunan sizlere uygun yüzlerce personel den kararınızı verin.

Derman kariyerin titiz çalıştığı ve her iş alanında üzerine üzerine sıkça vurguladığı, iş ahlakı ve kuralları gereğince çalışmaktadır. Karşılıklı olarak bu sağlandıktan sonra eleman yönlendirmeleri yapılmaktadır. Bünyemize kayıt yaptıran her türlü personelin güvenlik soruşturmaları yapıldıktan sonra bizlerin cv bankalarına kayıt olduklarını bilmenizi isteriz.