Ev işi yada temizlik personeli nedir?

Ev işlerine yardımcı, adından da anlaşılacağı üzere ev, villa gibi yaşam alanlarının ev işlerine yardımcı olmak üzere alınan personeldir.

Temizlik personeli, çalışma alanı biraz daha geniş personeldir. Yaşam alanlarının yanında Ofis temizliği, okul dershane temizliği, ibadet hane ve spor salonları gibi mekanlar da yer almaktadır.

Ev işi, genelde ev hanımlarının sorumluluğu adı altında bulunan yorucu ve zahmetli bir iş olarak bilmekteyiz.

Günümüz çağında çalışan iş kadınları ev işlerine pek vakitlerinin kalmadığını, mesai den sonra bir de ev işleriyle ilgilenmeleri onları epeyce yormaktadır. Ayrıca yalnız yaşayan çalışan bireylerin de ev temizliği gibi sıkıntıları olmaktadır.

Sağlık sorunlarından dolayı ev işlerini yapamayan, yada yaşları itibariyle ev işlerine yetişemeyen büyüklerimiz, ekonomik düzeyleri iyi olan aileler ile büyük bir villada yaşayıp işlerine yardımcı arayan bir çok profildeki kişiler Ev işlerine yardımcı personel aramaktadır.

Kişiler ve aileler, yardımcı personellerini kendi yaşantılarına ve adetlerine göre almak isterler, bunun içinde çok kez personel değiştirip doğru elemanı ararlar.  Ayrı bir meslek haline dönüşen bu sektör de  ‘doğru iş doğru eleman’ sloganımızı burada DERMAN KARİYER insan kaynakları olarak bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Çünkü herkes her işi yapamayacağı gibi, personellerin de uyum sağlayabileceği evi yada diğer mekanları bulmak zor iştir.

DERMAN KARİYER ve insan kaynakları olarak, her hizmet alanımızda var olan, iş ahlakı ve kurallarımız gereğince, portföyümüze kaydı olan elemanların güvenlik etaplarından geçerek bizlere kayıt olduklarını, aynı zamanda bizden personel isteyen müşterilerimizin de bilgilerini ve doğruluklarını teyit aldıktan sonra gerekli danışmanlık hizmetimizin başlayacağını hatırlatırız. 

Ev işi ve temizlik personeli kimdir?

Ev işi personeli, bünyemizde yerli ve yabancı, bay bayan olmak üzere genç ve dinamik personel kadrosudur. Görevinin bilincinde güler yüzlü, derli toplu ve düzenli çalışan kişidir.

Ev işi ve temizlik personeli çalışma şekilleri?

Bu alanımızda diğer hizmet alanlarında olduğu gibi yatılı ve gündüzlü çalışmanın yanında birde partime olarak çalışma zaman dilimleri vardır. Özel işletmelerin, kurum ve kuruluşların program dahilin de verilen zaman ve saat diliminde işlerin aksamadan yapılmasını sağlamaktayız.

Sizde, mekanlarınız için güvenilir bir firma ve ekip arkadaşlarıyla çalışmak isterseniz, konutunuzun ve işletmenin büyüklüğü ya da küçüklüğü hiç önemli değil ister bir kişilik iş olsun, isterse daha geniş bir ekip ihtiyacı olsun biz her türlü geniş eleman kadromuzla hizmetinizde olacağız. Bizlere temizlenecek yerin durumunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Ev işi ve temizlik işlerinin fiyatlandırması?

Temizlik işlerinin fiyatlandırması, hayliyle emek ve iş gücüne dayanan bu sektör sizlerin de takdir edeceği gibi 1+1 stüdyo daire ile 3 katlı bir villa için sarf edilen emek ve işgücü bir değildir. Bugün 6 ayda bir genel temizlik yapılan bir mekan ile ayda bir haftada bir genel temizlik yapılan bir mekan için de ayrılan emek gücü bir olmamaktadır. Bunların hepsini bir tutmamız biz işletmeci olarak etik ve adil olmayan bir durum olacağı için, bizden ilk defa hizmet alacak müşterilerimiz danışmış oldukları müşteri temsilcilerine bilgilerini ve isteklerini aktarmaları dahilin de bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Abonemiz olan müşterilerimiz ihtiyaç durumları bilindiği için sabit fiyat üzerinden hizmetlerimiz devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz;DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. ile çalışma ayrıcalığını görmek ve bir kahve içmek için ofisimize bekleriz. Yada arayın biz gelelim sizlere nasıl yardımcı olacağımızı konuşalım.