DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak biz sizler için Karı koca hizmeti başlığı adı altında oluşturduğumuz, Türkiye geneli CV bankamız da kalifiyeli evli çiftleri, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusun da  Türkiye’nin Edirne’den Karsa, Trabzon’dan Adana’ya kadar her ilinden bizlere ulaşarak aramış olduğunuz personelleri sizlere temin edebiliriz.

Karı koca hizmeti nedir?

Karı koca hizmeti, aynı zamanda ‘evli çift’  ya da ‘villa için evli çift aranıyor’ gibi başlık adı altında olabiliyor.

Biz Karı koca hizmetini, gurbete çıkmak zorunda kalmış ama eşleriyle beraber de çalışmak isteyen ev, villa ya da bir işletme olsun çalışabilecekleri hizmet alanı olarak tarif etmekteyiz.

İşverenler çalıştırdıkları mekanlar’a evli çift alarak hem işlerin düzenli olmasına hem de elemanların sürekli izin alarak ailelerine gitmek istediğini en aza indirdiğini böylelikle işlerinin de aksamamasını sağlamaktadırlar.

Villa ve büyük tip yaşam alanlarında, bayan personel ev içi temizlik, mutfak işleri, çamaşır ütü gibi işleri yaparken; Erkek personelin alışveriş, bahçe bakımı, havuz bakımı istek doğrultusunda şoförlük gibi vasıfları üstlendikleri hizmet alanıdır.

DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti.’ne ulaşarak hangi hizmet alanında, hangi kriterler doğrultusunda karı koca hizmeti aradığınızı iletin sizlere cv bankamızdan öneriler sunalım.

Karı koca hizmetinde dikkat çektiklerimiz;

  • Mekanlarınızın güven ve bekasına saygı göstermeleri,
  • Sorumluluk duygusu, temiz düzgün, saygılı kişilikte olmaları,
  • Güler yüzlü, verilen işleri layığıyla yerine getirmeleri,
  • ev içi vazifesi olmayan konuşmalara katılmaması, sıkı ağızlı olması 

bizim öncelikle dikkat ettiğimiz hususlardır.

Yeni alınan personelin uyumu; 

DERMAN KARİYER olarak, Sizler için en doğru personelleri bulmak bizim vazifemizdir.

Personellerimiz daha öncesinden başka işletmelerde yada başka ev ortamlarında çalıştıkları için, yeni bir düzende bulunmalarının elbette 1-2 gün acemiliğini çekebilirler. Yeni aileye tanımak, yeni iş yerini, yeni araç ve gereçleri tanımak gibi durumlar olabilir. Karşılıklı iyi niyet olduğu sürece aşılamayan zorlukların olmayacağını hepimiz biliriz.

Bu konularda şirketimiz tecrübeli müşteri temsilcileri olduğu için

Doğru iş Doğru eleman sloganımızı her zaman uygulayarak bu uyum süresini minimize indirmektedir. İlk bir hafta bu süreci yakından takip ederek uyumu gözlemlemektedir. Olabilecek ufak pürüzleri de gidermeye çalışmaktadır.

Böyle bir hizmet almadan önce, deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek doğru elemana ulaşabilirsiniz. DERMAN KARİYER sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunacaktır.