DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak sizler için oluşturduğumuz Türkiye geneli binlerce CV  bankasından siz değerli müşterilerimizin istekleriniz doğrultusunda portföyümüze yeni bir iş ilanı katmış bulunmaktayız. Türkiye’nin Edirne’den Karsa, Trabzon’dan Adana’ya kadar her ilden bizlere isteklerinizi  bu doğrultuda ulaştırabilirsiniz.

Oyun Abisi nedir?

Oyun abileri, tıbkı Oyun Ablaları gibi,  üniversite öğrencisi ya da mezun olan eğitimli gençlerdir. Okuduğu süre boyunca edinmiş olduğu bilgi ve birikimlerini uzman olduğu dersleri karşısındakine aktara bilen, sınav streslerini, öğrenmede nasıl bir yöntem izlenmesini sağlayan, bildiği sosyal aktiviteleri ve yeteneklerden çocuğunuza da öğreten  satranç, yabancı dil , müzik aleti çalma vb. gibi konularda ona yardımcı olacak aynı zamanda örnek bir abi olarak çocuğunuzla nitelikli bir zaman geçirmesini sağlayan ülkemizin pırılpırıl gençleridir.

Oyun Abisinde bulunması gereken şartlar;

Oyun abilerini okurken harçlıklarını çıkarmak isteyen, mezun olup henüz atamasını gerçekleşmemiş taze bilgi ve birikimlerini genç nesillere aktarmak isteyen başvuru sırasında gerekli görülen nitelikleri taşıyan gençlerimizden seçmekteyiz.

  • Oyun abilerini, Üniversitelerin hukuk, tıp, mühendislik, öğretmenlik bölümlerinde okuyan ya da mezun olmuş kişilerden seçmekteyiz.
  • Notları iyi olan ve en az bir yabancı dili çok iyi derecede bilen kişilerden seçilir.
  • Spor aktiviteleri iyi olan ve aynı zamanda en az bir tane müzik enstrüman’ı çalabilen kişilerden seçilir.
  • Okuldan hiçbir şekilde uzaklaştırma almamış, siyasi ilişkilerde bulunmamış kişileri tercih ederiz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda Oyun abileri, okul çağında derslerinde iyi olmayı isteyen, öğrenmede nerden nasıl başlayacağını bilemeyen veya içine kapal,ı utangaç  sosyal ilişkilerden uzak kalmış erkek çocuklara tavsiye ediyoruz. Oyun abileri Çocuğunuzun ilerde seçmek istediği meslekten ya da adaylarından olmasına özen gösterdiğimiz için çocuğunuza ekol davranışlar katacaktırlar.

Oyun abileri saat ücreti karşılığında hizmet vermektedir. Belirlenmiş olan saatler arasında istediğiniz mekan’a gelerek oluşturdukları programı uygularlar.

DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak isteklerinizi yada danışmak istediğiniz konuları wep sitemiz yardımıyla yada telefonla iletişime geçerek bizlere ulaştıra bildiriniz.