Oyun ablaları, Üniversite öğrencisi ya da mezunu olan eğitimli gençlerdir. Okuduğu süre boyunca edinmiş olduğu bilgi ve birikimleri aynı zamanda uzman olduğu dersler ve bölümleri karşısındakine aktarabilen, ders çalışmada izlenecek yöntemler, sınav streslerinden kurtulma teknikleri, sosyal aktiviteler  satranç, yabancı dil, müzik aleti çalma vb. konularda da çocuklarınıza yardımcı olabilecek aynı zamanda örnek bir abla statüsü kazandıran nitelikli ülkemizin pırılpırıl gençleridir.

Oyun Ablasında bulunması gereken şartlar?

Oyun ablaları, okurken okul harçlıklarını çıkarmak için ya da mezun olduktan sonra atamalarını beklerken taze bilgi ve birikimlerini genç nesillere aktarmak isteyen, başvuru sırasında gerekli nitelikleri taşıyan gençlerimizden seçmekteyiz.

  • Oyun ablaları, Üniversitelerin hukuk, tıp, mühendislik, öğretmenlik bölümlerinde okuyan ya da mezun olmuş kişilerden seçmekteyiz.
  • Notları iyi olan ve en az bir yabancı dili çok iyi derecede bilen kişilerden seçilir.
  • Spor aktiviteleri iyi olan ve aynı zamanda en az bir tane müzik enstrüman’ı çalabilen kişilerden seçilir.
  • Okuldan hiçbir şekilde uzaklaştırma almamış, siyasi ilişkilerde bulunmamış kişileri tercih ederiz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda Oyun ablaları, okul çağında derslerinde iyi olamaya çalışan öğrenmede nerden nasıl başlayacağını bilemeyen veya içine kapalı, utangaç sosyal ilişkilerden uzak kalmış kız ya da erkek çocuklara tavsiye ediyoruz. Oyun ablaları, Çocuğunuzun ilerde seçmek istediği meslekten ya da adaylarından olmasına özen gösterdiğimiz için çocuğunuza da ekol davranışlar katacaktırlar.

Oyun ablaları, saat ücreti karşılığında hizmet vermektedir. Belirlenmiş olan saatler arasında istediğiniz mekan’a gelerek oluşturdukları programı uygularlar.

DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd. şti. olarak isteklerinizi yada danışmak istediğiniz konuları wep sitemiz yardımıyla yada telefonla iletişime geçerek bizlere ulaştıra bildiriniz.