günümüzde kalifiyeli elemanların eksikliği yaşandığı bir sektörde tekstil sektörüdür. Geniş iş kollarının fazla olmasından aynı zamanda genç nesillerin üretim ve hizmet sektörünü pek fazla tercih etmemelerinden dolayı bu sektörde de yetişen eleman açığı çok fazladır. Yerli ve yabancı personellerin istenilen şartları sağlamaları koşuluyla türkiyenin her yerinden Cv bankamıza kayıt yapan bu sektörlerin elemanlarını tekstil elemanı arıyorum diyerek bizlere başvuru yapabilirsiniz.

tekstil hizmeti;

  • model makinacı
  • makinacı,dokumacı,singerci
  • kopleci, kesimci
  • son ütü, ara ütü, katlamacı,
  • triko, reçmeci, kalite kontrol ...vb.

 bölümlerde çalışmış yada bu iş kollarında çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz personellere Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler de sizlere en uygun adayı bulmada yardımcı olacaktır.

Derman kariyer insan kaynakları olarak DOĞRU İŞ DOĞRU ELEMAN sloganımızı hizmet verdiğimiz tüm alanlarda uyguladığımız için, iş veren ve personel görüşmelerimiz müşteri temsilcilerimiz ile birebir görüşme sonucunda yapılmaktadır. bilgisayar sistem üzerinden yönlendirme değil personelin iş veren ile uyumuda göz önüne alınarak seçme / yerleştirme yapılmaktadır.

personel kaydımıza geçmeden önce bire bir olarak istenilen evraklar ve kendini tanımamız sonucunda kayıt sistemimize dahil olmaktadırlar. İş verenlerden de aynı hassasiyeti bir dizi iş ahlakı ve kurallarını gerektiren bilgi ve belgeler istenerek görüşmeler sağlanmakta ve seçme yerleştirme işlemi yapılmakdadır. önüne çıkan ilk yanlış personeller değil, doğru personeli yönlendirerek zaman ve maddi tasaruf sağlamak önceliğimizdir. 

tekstil elemanın maaşı ve özlük hakları;

tekstil elemanlarının  maaşları bugün her hizmet alanlarında olduğu gibi yaptığı iş ve görev alanlarıyla çeşitlendirilmektedir. asgari ücret olan maaşlar  iş alanına ve elemanın tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bu meslek alanında işlerin ve siparişlerin durumuna göre artı mesai de uygulanmaktadır. orta ve büyük ölçekli işletmelerde servisler ile ulaşım sağlanır, öğlen yemekler işverenlerce karşılanır, özlük hakları iş verenler tarafından karşılanır.