Bu sayfamızı okuyorsanız Yaşlı ebeveynleriniz bizler için ne kadar değerli olduklarını anlatmaya çalıştık.

Doğanın gereği yaşlılık hepimizin karşılaşacağı hayatın bir zaman aralığıdır.

Günümüzün şartlarında yaşlanan Anne ve Baba’nızın yanında pek fazla bulunamıyorsanız, onların günlük hayatlarını kolaylaştıracak bir yardımcı almak istiyorsanız gözünüz arkada kalmasın diye DERMAN KARİYER İnsan kaynakları olarak bizler, işinde uzman müşteri temsilcilerimizle aradığınız doğru Yaşlı bakıcı personelini bulmakla sizlere yardımcı oluyoruz.

Bugün biz gençler, bir gün bizde yaşlı olacağımızı düşünerek yaşlılarımızın yanında oluyor onların istediği ilgiyi, özveriyi, şefkati en iyi şekilde işinin uzmanı İzmir Yaşlı bakıcı olarak deneyimli personellerimizle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.

Sadece İzmir değil bugün Türkiye’nin çok değişik kentlerinden de bu hizmetimizi alan ailelerimizin duası bizleri her geçen gün daha da gururlandırıyor. Sizlere en iyi hizmeti vermek bizim, bir numaralı kuralımızdır. Değerli Anne ve Baba’nıza ya da Ebeveynlerinize günlük hayatlarında onlara yardımcı olacak bir Yaşlı bakıcı elemanı arıyorsanız. Bizimle Yaşlı Bakıcı arıyorum İrtibatına geçiniz.

Yaşlı Bakıcısı Kimdir?

Yaşlı bakıcısı, sizler ebeveynlerinizin yanında olamadığınız zamanlarda ya da işlerinizin gereği onlarla çok fazla ilgilenemediğiniz durumlarda Yaşlı Bakıcısı sizlerin yerine bu görevi üstlenerek onların bir evladı gibi sahip çıkarak sorumluluk alır. Bu yüzden Yaşlı Bakıcılık bir meslekten öte gönül işi olduğunu her seferinde vurgularız.

 • Temel görevi sorumluluk sahibi olmasıdır,
 • Sabırlı ve hoşgörülü olmak işinin temel taşıdır,
 • Yardım sever, şefkatli olması yaşlılar için umut ışığıdır,
 • Hijyene önem göstermesi yaşlılarınızın temiz bir ortam da vakit geçirmesi sağlar,
 • Sohbetçi ve Arkadaş yanlıları olmaları yaşlılarınızın sıkılmadan günlerini geçirmesini sağlar.

Yaşlı Bakıcısının görevleri;

 • Beslenmesine uygun yemekler yapmak,
 • Mutfak alışverişlerini yapmak,
 • Evin temiz kalması için günlük temizlik işlerini yapmak,
 • Yaşlının üzerini Giyinmede yardımcı olmak,
 • Kullandığı ilaçlar varsa onların zamanında alınmasını sağlamak,
 • Yaşlının durumuna göre bir nevi tedbirleri almak,
 • Tuvalet, banyo ihtiyacı için ona yardımcı olmak.

Yaşlı bakıcıları nasıl çalışır?

Yaşlı bakıcıları sizlerin istekleri doğrultusunda iki türlü çalışma şekilleri vardır. Bunlar yatılı ve gündüzlü olmak üzere belirtilir.

Yatılı Yaşlı Bakıcısı;

Yatılı Yaşlı Bakıcısı, haftanın 6 günü/24 saat olarak değerli yaşlılarımızla beraberdir. Bu süre zarfında görevlerini en iyi şekilde yerine getirirler. Haftanın  1 günü /24 saat olarak izin hakları olur ve bu süreyi dışarda geçirirler, karşılıklı konuşarak bazı yaşlı bakıcıları bu günü yaşlının yanında da geçirmek dışarı çıkmamak isteye bilirler.

Sizlerin talebi doğrultusunda eğer Bakıcı kendi ihtiyaçları için iznini dışarıda geçirmek isterse, değerli yaşlılarımız yalnız kalmasın diye o gün için sizlere bir günlük personel de verebiliriz.

DERMAN KARİYER İnsan kaynaklarıyla Yatılı yaşlı bakıcı arıyorum diye irtibata geçiniz sizlere en iyi Yatılı Yaşlı Bakıcısını gönderelim.

Gündüz(mesaili)Yaşlı Bakıcısı;

Gündüz Yaşlı Bakıcısı, haftanın 6 günü sabah/akşam olarak çalışır. Mesai bitiminde kendi evine gider. Bu süre zarfında üstüne düşen görevlerini en iyi şekilde yerine getirir. Haftanın bir günü izin hakları olur ve bu süreyi dışarda geçirirler, karşılıklı konuşarak bazı yaşlı bakıcıları bu günü yaşlının yanında da geçirmek isteye bilirler.

Sizlerin talebi doğrultusunda eğer Bakıcı kendi ihtiyaçları için iznini dışarıda geçirmek isterse, değerli yaşlılarımız yalnız kalmasın diye o gün için sizlere bir günlük personel de verebiliriz.

DERMAN KARİYER İnsan kaynakları ve Danışmanlık ltd.şti olarak biz bugüne kadar temin ettiğimiz yaşlı bakıcılarımızla Başta İzmir olmak üzere Manisa, Aydın, Balıkesir, İstanbul, Denizli, Muğla, Erzurum, Ankara, Antalya ve birçok ilde her geçen gün sizlerin memnuiyetiyle bu işimizi yerine getiriyoruz.

Doğru iş doğru eleman sloganımızla sizlerin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Yaşlı bakıcı elemanı arıyorum diyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.