DERMAN KARİYER İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanlığıTürkiye iş Kurumu Müdürlüğünce 980 Belge Numarasıyla Özel istihdam Bürosu İzin Belgesine sahiptir.

DOĞRU İŞ DOĞRU ELEMAN sloganını ilke edinerek faliyetlerini sürdüren firmamız; Profesyonel ve güvenilir kadrosuyla birçok ailenin bakıcı arayışlarına çözüm olmuş, birçok işletmenin eleman sıkıntısından kurtarmıştır. İş arayan yurttaşlarımıza ve gerekli izinleri olan yabancı uyruklu personellere de umut kapısı olmuştur.

Firmamız, genç bir kuruluş olmasına rağmen deneyimli insan Kaynakları Şeflerimizin, alanlarındaki gelişim ve değişimi takip ederek geçmişten gelen bilgi ve birikimlerini harmanlamasıyla her geçen gün reel sektörde kartopu gibi büyüyoruz.

Bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimiz ile, seslerini duyduğumuz, cv ve özgeçmişlerini değerlendirdiğimiz, bizden iş bekleyen binlere yaklaşan eleman portföy bankamızla, ileriye dönük alt yapısı, saygı ve özveriyi de ilke edinerek ''doğru iş doğru elemanı'' türkiyenin en üçra köşesine dahi ulaştırıp seçme ve yerleştirme yaparak alanında Türkiye birincisi olmak için emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

 

İSTEKLERİNİZİ BİZE ULAŞTIRIN ki;

                                                                       sizlere daha faydalı olalım.

Müşterilerimiz ve iş arayan adaylarımız kendilerini ne kadar iyi ifade ederlerse beklentilerini karşılar ve onlara en iyi hizmeti sunmaya çalışırız.

* Bu yüzde biz önce iyi bir dinleyiciyiz,

* Beraber ihtiyacınızın nelerin olabileceğini tespit ediyoruz

* Müşteri temsilcilerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda titiz çalışmaları yapıyor.

* Birden fazla seçenekler ve şartlar taraflara iletiliyor ve görüşmeler sağlanıyor.

* Tercihler yapıldıktan sonra Seçme yada Yerleştirme işlemi tamamlanıyor.

* İki gün boyunca adaptasyon süreci takip ediliyor, iş veren ve işçinin anlaşabildiği görülürse hizmet takibi haftalık olarak telefonla iletişime açık tutuluyor.

* Her evin yada işletmenin ayrı bir düzeni olduğunu bildiğimiz için Tarafların uyumunda küçük sıkıntılar varsa uzman ekiplerimizle giderilmeye çalışılıyor.

* Taraflarda uyum sorunu aşılamadığı takdirde eleman alınır ve seçilen diğer eleman verilir.

* Hizmet sürelerimiz seçmiş olduğunuz kısa-orta-uzun vadeli hizmet olarak iş ve işçi memnuniyetiyle devam eder.

* Hizmetimizin en kaliteli olması için elemanlarımızın çalışmasına engel teşkil edebilecek kendi sağlık, güvenlik soruşturmaları açık tutulur.

* Elemanlarımızın güvenliği açısında da çalışacağı ailenin yada işletmenin sağlık, güvenlik soruşturmaları açık tutulur.

Hizmetimizin kalitesi açısından ilkelerimiz süresiz geçerlidir.

 

''Çalışmak hayat, düşünmek ışıktır.'' Thomas Edison